JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

Stačí se zaregistrovat a nakupovat

Číslo účtu: 212485759/0600 (GE Money Bank)

Při placení přes účet mi do zprávy pro příjemce uveďte, prosím, Vaše jméno, lépe se pak orientuji v platbách :o)

Na Slovensko automaticky nezasílám, pouze po domluvě - pro Slovensko platí jiné poštovné.

POZOR: Od ledna 2022 budu odesílat objednávky jen od pondělí do čtvrtka.

K objednanému zboží můžete přidat poznámku - např. zkrátit nebo prodloužit na požadovanou délku, vyměnit obyčejné háčky za stříbrné (příplatek 30 Kč) apod.

U každého výtvoru jsou uvedené délky - jsou zakrouhlované plus mínus nějaký ten milimetr po půl centimetru.

Háčky u náušnic jsou vždy kulaté, i když na některých fotkách jsou ploché :o)

Prodáno
Pokud je některý výtvor již prodán a Vám se zrovna ona věcička líbí, nevěšte hlavu. Zkuste mi napsat, budu-li korálky mít nebo budou-li k sehnání, není problém a šperk vyrobím. Je ale možné, že si vyberete kousek, na který už nikdy korálky neseženu, pak Vás budu muset, ač nerada, zklamat

Možnost stříbrných háčků na náušnice

Jste-li holky, jako já, alergické na obyčejné bižuterní náušnicové háčky, je možné je vyměnit za háčky z pravého stříbra - tím se samozřejmě cena zvedne - asi o 30 Kč. Z obyčejných háčků mi otekly uši a se stříbrnými mám klid. Pokud by měl někdo eminentní zájem i o ketlovaný náhrdelník ze stříbrných kovodílů, i toto je možné, ale předem upozorňuji, že 1 jehlička je 50x dražší než ta obyčejná. Pokud by i přesto měl někdo zájem o náhrdelník ze stříbrných kovodílů, nabízím, že mu napřed spočítám, na kolik by asi tak vyšel, a pak se může rozhodnout.
 
Registrace u Puncovního úřadu - identifikační číslo 14709
Zobrazit zdrojový obrázek

Možná výroba i na přání

Pokud by se vám líbil třeba nějaký typ šperku, ale toužily byste po jiné barvě, pokusím se vašemu přání vyhovět - ne vždy to ale půjde, protože některé korálky jsou jedinečné a sehnat je v jiné barvě je takřka nemožné. Stačí napsat na zuzkykoralky@seznam.cz a něco vymyslíme :o)


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ